Apartmán

Apartmán pre vás

Apartmán Jelení Grúň sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží v poslednom chalete v chaletovej zástavbe Jasná-Centrum. Priamo z apartmánu sa v zime na lyžiach dostanete na zjazdovku Brhliská – Otupné alebo výjdete na bežkársku trať, ktorá sa začína hneď za chaletom. V lete sa napojíte na žltú turistickú trasu – Lutonského chodník. Na stanicu Biela púť to máte približne 15 minút peši alebo sa tam prelyžujete.

V apartmáne sme sa pre vás snažili vytvoriť príjemné prostredie horskej drevenice, ktorá má všetky vymoženosti modernej doby pre vaše pohodlie – obývací priestor s krbovými kachľami, kuchynský kút s umývačkou riadu, dve samostatné spálne s vlastnou kúpeľnou a WC, terasa s výhľadom na Chopok a súkromné wellness s infrasaunou a vírivou vaňou pre dvoch. Všetky izby sú vybavené TV a wifi.

Apartmán jelení grúň

Obývací priestor

Obývacia miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom, TV a krbovými kachľami. Drevo a potreby na zakúrenie v kachliach máte vždy nachystané. Kuchynský kút je vybavený umývačkou riadu, elektrickou varnou doskou a kávovarom. V chodbe máte k dispozícii vešiakovú stenu a väčšiu skriňu, ktorá vám poskytne dostatočný úložný priestor aj na dlhší pobyt. Z obývacieho priestoru výjdete na terasu, kde si pri pohľade hrebene Nízkych Tatier môžete vychutnať napríklad vašu rannú kavu.

Apartmán Jelení Grúň

Spálňa 1

V apartmáne Jelení grúň sú dve samostatné spálne s vlastnou kúpeľňou a WC. Spálňa 1 je vybavená manželskou posteľou, SMART TV, konferenčným stolom a stoličkou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. V izbe máte aj komfortný úložný priestor na vaše oblečenie a veci. 

Apartmán jelení grúň

Spálňa 2

Druhá spálňa je rovnako zariadená manželskou posteľou, smart TV, konferenčným stolíkom, stoličkou, skriňou a samostatným WC a sprchovacím kútom. Je trošku dispozične odlišná ale obe izby sú dizajnované v rovnakom štýle a poskytnú vám rovnaký komfort.

Wellness

V apartmáne za zástenou obývacieho priestoru máte k dispozícii súkromné wellness s infrasaunou a vírivou vaňou pre dvoch. Ideálne miesto pre váš oddych po celodennej túre, či lyžovačke.

Vybavenie ubytovania

Celý apartmán
Rozloha 64m2
Výhľad na hory
Bezplatné wifi
Terasa
Sauna
Vírivá vaňa
Krbové kachle
Bezplatné parkovisko
2 samostatné kúpeľne
Fén na vlasy
Umývačka riadu
Zlyžujete až k dverám
Cyklistika
Turistika

Pôdorys apartmánu

Dispozícia apartmánu – dve samostatné spálne s kúpeľňou, obývací priestor s krbovými kachľami, wellness a východom na terasu. 

Rezervujte si váš pobyt u nás

Zavolajte nám a rezervujte si svoj pobyt u nás. Jasná je krásna v každom ročnom období a stojí za to ju navštíviť. My sa zase budeme snažiť vytvoriť vám pohodlie, ktoré k tomu potrebujete.