Poloha

Poloha apartmánu v Jasnej

Lyže si obúvate pred dverami a večer sledujete ako sa stmieva nad Chopkom.

Zima

Ak sa ubytujete v apartmáne Jelení grúň v Chaletovej zástavbe Jasná centrum budete sa nachádzať vedľa zjazdovky Brhliská-Otupné. Po zjazdovke môžete zísť ku kábinkovej lanovke Grand-Brhliská alebo ku sedačkovej lanovke Otupné-Luková. Zlyžujete až k apartmánu. Ak uprednostňujete bežky, hneď pri chalete začína bežkárska trať.

Leto

V lete sa prejdite po Lutonského promenáde, navštívte kačičky na Vrbickom plese alebo sa vyvezte na Chopok. Možnosti pešej turistiky, či cyklistiky viete využiť hneď od apartmánu bez nutnosti presúvať sa autom.

 

Obrázky máp sú stiahnuté zo stránky jasna.sk. Aktuálne mapy strediska nájdete tu.

Reštaurácie a výlety v okolí

Reštaurácie, Jaskyne, Akvaparky, Wellness, Bowling - všetko máte na dosah

Atrakcie

Chceli by ste vyraziť na výlet do jaskyne, či akvaparku? Navštívte jedny z našich najkrajších jaskýň - Demänovskú jaskyňu Slobody alebo Demänovskú ľadovú jaskyňu, ktoré sú od nás vzdialené približne 4 km alebo sa choďte okúpať do akvaparku Tatralandia, ktorý sa nachádza približne 20 km od apartmánu, prípadne do Bešeňovej, čo je o kúsok ďalej.​

Reštaurácie

V blízskosti apartmánu máte na výber niekoľko reštauračných zariadení, ako napríklad Mikulášska chata, hotel Liptov, hotel Grand Jasná, hotel Damián alebo Slovenská koliba.
V Mikulášskej chate, či Grandhoteli si môžete posedieť aj vonku a ak máte malé deti, určite vás poteší detské ihrisko, ktoré je súčasťou areálu.
Podvečer sa môžete prejsť na večeru, či bowling do spomínanej Mikulášskej chaty alebo do sport baru a reštaurácie SNOWBEER v hotelovom komplexe Damian, prípadne využiť wellness niektorého z blízkych hotelových zariadení.